Urząd Miejski w Opocznie

Dostarczenie i wykonanie montażu urządzeń siłowych w celu doposażenia placów zabaw i siłowni zewnętrznych w sołectwach w podziale na 6 zadań

Zadanie I - Dostarczenie i wykonanie montażu urządzenia siłowego na placu zabaw w sołectwie Antoniów w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Doposażenie placu zabaw w urządzenia siłowe i inne”.

Zadanie II – Dostarczenie wykonanie montażu urządzeń siłowych w celu doposażenia siłowni zewnętrznej  w sołectwie Wola Załężna w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.Zakup urządzeń do siłowni napowietrznej – doposażenie”.                                                          

Zadanie III - Dostarczenie i wykonanie montażu ogrodzenia panelowego z bramą i furtką na placu zabaw w sołectwie Międzybórz w ramach realizacji zadania pn. „Budowa placu zabaw wraz z projektem technicznym – kontynuacja zadania”.

Zadanie IV - Dostarczenie i wykonanie montażu urządzeń siłowych w celu doposażenia siłowni zewnętrznej w sołectwie Stużno Kolonia w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Doposażenie siłowni zewnętrznej”.

Zadanie V- Dostarczenie i wykonanie montażu urządzeń siłowych w celu doposażenie siłowni zewnętrznej w sołectwie Mroczków Duży w ramach realizacji zadania inwestycyjnego p.n. „Budowa siłowni zewnętrznej”.

Zadanie VI - Dostarczenie i wykonanie montażu urządzeń siłowych w celu doposażenia siłowni zewnętrznej w sołectwie Janów Karwicki w ramach realizacji zadania p.n. „Siłownia pod chmurką w Janowie Karwickim”.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2022-09-09 11:35 Autor: Emilia Rutowicz/Paulina Jędrasik Data publikacji: 2022-09-09 11:35 Osoba udostępniająca na stronie: Paulina Jędrasik Data ostatniej modyfikacji: 2022-09-09 Osoba modyfikująca: Paulina Jędrasik
Podmiot udostępniający informacje: Urząd Miejski w Opocznie Data stworzenia : 2011-02-04 10:03 Autor : Badura Dariusz Data publikacji : 2011-02-04 10:03 Osoba udostępniająca na stronie : opoczno@radgost.com Data ostatniej modyfikacji : 2021-09-20 13:19 Osoba modyfikująca : Piotr Oleksy