Urząd Miejski w Opocznie

Szanowni Państwo!

W trosce o szybkie i pełne powiadomienie mieszkańców Gminy Opoczno o powstających problemach, bądź zagrożeniach uruchamiamy Opoczyński Informator SMS (OIS). Skażenia wody pitnej, zagrożenia huraganami czy powodzią oraz inne ekstremalne zjawiska mające istotny wpływ na codzienną egzystencje mieszkańców będą Państwu znane niemal natychmiast od ich zaistnienia. Chcemy również przekazywać Państwu informację z życia miasta i gminy Opoczno aby byli Państwo jak najlepiej poinformowani co dzieje się w naszej Gminie. W związku z powyższym serdecznie zapraszam mieszkańców gminy do zapisania swoich numerów telefonów komórkowych do naszego systemu SMS.

 

Do bazy OIS można zapisać się na dwa sposoby:

  • Poprzez rejestrację na stronię https://opoczno.urzadsms.pl
  • Wysłanie SMSa o treści: UMOPOCZNO.OPOCZNO na nr telefonu 4628 (wielkość liter nie ma znaczenia)

Prawidłowa rejestracja w obu przypadkach zostanie potwierdzona zwrotnym smsem potwierdzającym prawidłowe zapisanie się w bazie OIS.

Jeśli podczas rejestracji otrzymasz sms zwrotny że twój nr jest już w bazie , oznacza to że wcześniej w kontakcie z Urzędem Miejskim w Opocznie wyraziłaś/eś zgodę już na otrzymywanie powiadomień SMS.

Zawsze możesz wyrejestrować się z bazy IOS. Prawidłowe wyrejestrowanie z Opoczyńskiego Informatora SMS (OIS) polega na:

  • wyrejestrowanie się na stronie https://opoczno.urzadsms.pl
  • wysłaniu wiadomości SMS o treści: UMOPOCZNO.-OPOCZNO na nr telefonu 4628, (Ważne (-) minus prze nazwą OPOCZNO)

Prawidłowe wyrejestrowanie w obu przypadkach zostanie potwierdzone zwrotnym smsem potwierdzającym wyrejestrowanie z bazy OIS.

Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów z tytułu otrzymywania wiadomości wysłanych przez Gminę Opoczno, nie ponosi również kosztów wysłania wiadomości SMS podczas procesu rejestracji oraz wyrejestrowania. Nr 4628 jest nr bezpłatnym przeznaczonym dla usługi OIS.

Bądźmy w ścisłym kontakcie!

Podmiot udostępniający informacje: Urząd Miejski w Opocznie Data stworzenia : 2021-08-13 09:42 Autor : Badura Dariusz Data publikacji : 2021-08-13 09:42 Osoba udostępniająca na stronie : Badura Dariusz Data ostatniej modyfikacji : 2021-08-13 09:49 Osoba modyfikująca : Badura Dariusz