Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Opocznie

Budowa oświetlenia ulicznego w ulicy Działkowej z włączeniem w ulicę Kuligowską w Opocznie dł. 996m

Drukuj
1 2 3

Nasz znak:RMiZP 271. 34 .2013
Numer postępowania 9/2013
Opoczno, dnia 2013-03-29

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

            Gmina Opoczno,  26 - 300 Opoczno, ul. Staromiejska 6 informuje, że w dniu 01.03.2013r.

o godz. 11.15 odbyło się otwarcie ofert w trybie przetargu nieograniczonego na :

Budowę oświetlenia ulicznego w ulicy  Działkowej z włączeniem w ulicę Kuligowską w Opocznie dł. 996m.

 

Na podstawie art. 92 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych

 Zamawiający informuje, że  w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego  została wybrana  oferta   nr 15   złożona  przez  konsorcjum firm:LiderEnergo - Instal Marek Szymański, ul. Kalinowa 9,  97-300 Piotrków Trybunalski, PartnerInfEL Mateusz Dąbrowski , ul. Niecała 4/4a, 20-080 Lublin,  która otrzymała największą ilość punktów  tj. 100 za   cenę  brutto 156.935,70 zł   i  jest najkorzystniejszą dla zamawiającego.

Pozostałe oferty  ;

 

 

NUMER OFERTY

WYKONAWCA

PUNKTACJA pkt.

1

Andrzej Ziemiński Z&Z Elektric, Al. Jana Pawła II 8/15, 37-450 Stalowa Wola

 

   68,27 pkt

2

Elektromontaż - Lublin Spółka z. o.o. ,     ul. Diamentowa 1, 20-447 Lublin, Oddział Łódź, Plac Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź

 

  72,01 pkt

3

P.P.H.U. ANMAX Marek Młodnicki,  ul. T. Kościuszki 125, 24-200 Bełżyce

 

  75,93 pkt

4

Zakład Robót Elektrycznych Jan Lankiewicz,     ul. Rybna 20,  95-020 Andrespol, Janówka,

 

   77,13 pkt

5

Zakład Robót Elektrycznych Edward Ziębicki, Brzustowiec 120, 26-340 Drzewica

 

    87,09 pkt

6

ELEKTRO-TEST , T. Stolarczyk, P. Pacholski, K. Stolarczyk s.c., siedziba  Libiszów 16, Oddział: ul. Piotrkowska 61, 26-300 Opoczno

           

Wykonawca wykluczony, oferta uznana za odrzuconą

7

Usługi Telekomunikacyjne i Projektowe , „TELMA” Wiącek i Kwiatkowski Sp. J.,  ul. Sienkiewicza 135, 39-400 Tarnobrzeg

 

 70,68  pkt

8

Energo - Inwest Jacek Mielczarek,  Dębe 5G,  05-140 Serock

 

  89,71 pkt

9

Zesti Fos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,  ul. Dębe 5G, 05-140 Serock

Wykonawca wykluczony, oferta uznana za odrzuconą

10

Ceramika Serwis Spółka z o.o.,  ul. Piotrkowska 83-89, 26-300 Opoczno

 

 72,43 pkt

11

Instalatorstwo Elektryczne „EL-MOT” ul. Domowicza 35,          95-080 Tuszyn, Hurtowania Elektryczna ul. Rzgowska 21, 95-080 Tuszyn

 

Oferta odrzucona

12

Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy „UNIMET”, Różanna 61, 26-300 Opoczno

 

 62,55 pkt

13

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego  i Usługi Kontrolno Pomiarowe oraz Nadzór i Projektowanie Marek Dębowski, ul. Gimnazjalna 12, 26-200 Końskie

 

 90,56 pkt

14

ELKON s.c. E.Wójcik, P. Przygoda,ul. Piotrkowska 21 b, 97-310 Moszczenica

 

Oferta odrzucona

16

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „ELDAR” Zbigniew Kiełek,       ul. Góralska 17 m1,  26-600 Radom

 

 88,01 pkt

17

P.H.U ELEX,  ul. Nowa 32, 97-400 Bełchatów

 

Oferta odrzucona

18

ARTOM Artur Urbańczyk,  ul. Grota Roweckiego 4,  97-300 Piotrków Trybunalski

 

Wykonawca wykluczony, oferta uznana za odrzuconą

19

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KEMP-EL” Marek Stachniak,  Os. Słoneczne 14,  26-340 Drzewica

 84,83 pkt

 

 

 


Data wytworzenia: 2013-03-12 20:34 Autor: Wydział RMiZP Data publikacji: 2013-02-14 00:01 Osoba udostępniająca na stronie: Badura Dariusz Data ostatniej modyfikacji: 2016-03-04 Osoba modyfikująca: Dorota Skwierczyńska Madej